Шановні відвідувачі! З 1 травня 2024 року! Медична лабораторія «МетроЛаб» тимчасово призупиняя свою діяльність! Дякуємо що Ви з нами!

Корисні статті

Холестерин «добрий» і «поганий»: як розібратися в аналізах?
Дата: 12.01.2024

Холестерин - це жироподібна речовина, яка є ключовою для функціонування клітин та вироблення гормонів. Однак надмірне накопичення холестерину в крові може призвести до утворення бляшок в артеріях, збільшуючи ризик серцевих проблем.

Як взимку захистити шкіру та волосся від холоду та сухості
Дата: 05.01.2024

Зима – це чудова пора року, але зміни в погодних умовах можуть впливати на шкіру та волосся. Холодний, сухий повітря може спричиняти сухість та подразнення шкіри, а перепади температур та вітер можуть ушкоджувати волосся. Ось кілька порад, як забезпечити належний догляд у зимовий період.

Вітаємо з Новим роком!
Дата: 28.12.2023

Шановні друзі! З найтеплішими побажаннями здоров'я, щастя та благополуччя вітаємо Вас з Новим 2024 роком! Висловлюємо щирі слова подяки за Вашу довіру та співпрацю.

Графік роботи лабораторії "МетроЛаб" у святкові дні
Дата: 28.12.2023

Повідомляємо, що з 1 січня клініко-діагностична лабораторія "МетроЛаб" працюватиме за наступним графіком

Щорічний чек-лист аналізів: що потрібно перевірити?
Дата: 27.12.2023

Регулярні медичні обстеження та аналізи є ключовими параметрами для збереження здоров'я та вчасного виявлення потенційних проблем. Щорічний чек-лист аналізів може включати низку тестів, які допомагають контролювати стан здоров'я та виявляти можливі захворювання на ранній стадії.

Показано з 1 по 5 із 92 (19 сторінок)