Шановні відвідувачі! З 1 травня 2024 року! Медична лабораторія «МетроЛаб» тимчасово призупиняя свою діяльність! Дякуємо що Ви з нами!

Поширені запитання

Важливою відмінністю в роботі Державної медико-діагностичної лабораторії «MetroLab» є сучасна автоматизована лабораторно-інформаційна система, що супроводжує пацієнта від моменту реєстрації до одержання результатів аналізів зручним способом (SMS, електронна пошта, через сайт або роздруківка на рецепції). Штрих-кодування зразків максимально виключає помилки «людського фактору». Тому Ви можете бути впевненими в тому, що саме Ваш біоматеріал був досліджений і Вам видані результати Ваших аналізів.

Так, ми своєчасно оновлюємо інформацію, тому ціни, вказані на сайті, завжди актуальні.

Так, ви можете розрахуватися карткою, а також – готівкою та за допомогою online-банкінгу при замовлення через форму на сайті.

Якість та точність  результату досягається завдяки високоточному обладнанню європейського рівня, мінімальному впливу людського фактору, системі постійного розвитку та підвищення кваліфікації персоналу, високоякісним реагентам, які підтвердили свою діагностичну здатність.

На жаль, немає універсального аналізу, який покаже абсолютно всі порушення (або їх відсутність) у роботі організму. Ви можете скористатися вигідними пропозиціями у розділі «Пакети аналізів», де професійно об'єднані види досліджень, які допомагають у діагностиці того чи іншого захворювання.

Вартість забору матеріалу не входить до загальної вартості дослідження, адже за необхідності здачі кількох аналізів із використанням ідентичного біоматеріалу (наприклад,біохімічний та клінічний аналіз крові)  забір проводиться і, відповідно, оплачується одноразово.

Є перелік аналізів, які рекомендовано здавати щорічно, аби запевнитись у відсутності порушень роботи організму. 
Серед них: 
  • клінічний та біохімічний аналіз крові;
  • аналіз крові на цукор;
  • ТТГ ( гормон щитоподібної залози);
  • загальний аналіз сечі;
  • аналізи на ВІЛ, сифіліс та гепатити + ІПСШ;
  • гінекологічні та урологічні аналізи для жінок та чоловіків.

Попередній запис потрібно лише в разі необхідності здачі ПЛР-тесту на COVID -19. Всі інші аналізи не вимагають попереднього запису, Ви можете звернутися до будь-якого зручного відділення, згідно з графіком роботи лабораторії.

  • через електронну пошту, вказавши її в анкеті у відділенні лабораторії;
  • в особистому кабінеті, скориставшись формою «Переглянути результати»;
  • безпосередньо в лабораторії, отримавши бланк у друкованому вигляді.

Більшість аналізів виконуються «день у день» (загальний аналіз крові, ПЛР-тест на COVID-19 та ін.). Результати деяких тестів доступні вже за кілька годин після здачі.

Ні, не обов`язково. Якщо ви впевнені у тому, який саме аналіз необхідно здати, достатньо просто обрати та замовити потрібний товар у розділі "Аналізи та ціни".

Ми часто проводимо акції та вводимо тимчасові вигідні пропозиції для клієнтів. Також існує постійна акція «Здорова середа», коли щосереди знижки на більшість аналізів досягають 50%. 

Поставте своє питання: