Шановні відвідувачі! З 1 травня 2024 року! Медична лабораторія «МетроЛаб» тимчасово призупиняя свою діяльність! Дякуємо що Ви з нами!

Як взимку захистити шкіру та волосся від холоду та сухості

Як взимку захистити шкіру та волосся від холоду та сухості
Дата: 05.01.2024

Зима – це чудова пора року, але зміни в погодних умовах можуть впливати на шкіру та волосся. Холодне, сухе повітря може спричиняти сухість та подразнення шкіри, а перепади температур та вітер можуть ушкоджувати волосся. Ось кілька порад, як забезпечити належний догляд у зимовий період.

Шкіра.

1. Правильний догляд за обличчям. Вибирайте м'який очищувач без алкоголю або агресивних інгредієнтів, щоб уникнути обсушення шкіри. Використовуйте вологі засоби для обличчя, особливо на відкритій поверхні шкіри, щоб утримати вологу. Навіть взимку використовуйте крем з SPF для обличчя, оскільки сонце може негативно впливати на шкіру, особливо під час снігових покривів.

2. Руки. Носіть рукавички під час виходу на вулицю, особливо при низьких температурах, щоб запобігти обсушенню та появі тріщин на шкірі рук. Наносіть відновлюючий крем для рук після кожного миття рук або при необхідності, щоб утримати вологу та запобігти сухості. Регулярне використання пиляльного засобу для рук допомагає видалити мертві клітини та зберегти шкіру гладкою.

3. Губи. Використовуйте зволожуючий бальзам для губ з SPF для захисту від холодного вітру та сонця. Час від часу використовуйте делікатний пілінг для губ, щоб видалити підсохлі шари шкіри та підготувати губи до зволоження. Пийте достатню кількість води, щоб утримати вологу в організмі, що впливає і на стан ваших губ.

Волосся.

1. Зволоження волосся. Використовуйте зволожувачі та кондиціонери, щоб утримати вологу у волоссі, особливо якщо ви користуєтеся обігрівачами.

2. Маски для волосся. Регулярне використання масок допомагає попередити сухість та ламкість волосся, надаючи їм необхідне живлення.

3. Захист від холоду. Носіть шапки або шарфи, щоб захистити волосся від холоду та вітру.

Загальні поради.

1.  Гідратація. Пийте достатню кількість води, щоб забезпечити зволоження зсередини.

2. Правильне харчування. Включіть у свою дієту продукти, які сприяють здоров'ю шкіри та волосся, такі як омега-3 жирні кислоти, фрукти та овочі.

Зима вимагає особливого догляду за шкірою та волоссям, тому важливо вжити заходів для збереження їх здоров'я та краси протягом цього періоду. Ці поради допоможуть зберегти здоров'я та красу шкіри рук, обличчя та губ під час зими, коли шкіра особливо потребує вологи та захисту.