Шановні відвідувачі! З 1 травня 2024 року! Медична лабораторія «МетроЛаб» тимчасово призупиняя свою діяльність! Дякуємо що Ви з нами!

Тести на COVID-19

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Головний спосіб виявлення COVID-19 сьогодні - тестування методом ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції), яка провокує наявні в організмі клітини вірусу SARS-COV-2 і, у разі наявності, дає позитивний результат.

Медична лабораторія Metrolab пропонує здати тест на COVID-19 зручно та вигідно!

Для зручності клієнтів пункти розташовані у багатьох районах Харкова, також на Салтівці та Олексіївці, неподалік від більшості житлових будинків, що дозволяє швидко скористатися послугами.

Види діагностики, які надає лабораторія:

У чому різниця між даними тестами?

ПЛР-тест на COVID-19
Для проведення діагностики використовується біоматеріал із верхніх дихальних шляхів для виявлення генетичного матеріалу (рибонуклеїнової кислоти або РНК). Технологія ПЛР застосовується для ампліфікації мінімальних кількостей РНК зі зразків ДНК (дезоксирибонуклеїнової кислоти), яка модифікується до виявлення SARS-CoV-2, якщо він присутній на момент діагностики. Важливо, що даний вид тестування є золотим стандартом виявлення COVID-19 з лютого 2020 року. Він дуже чіткий та надійний.
Експрес-тест на антиген SARS-COV-2
Найбільш швидкий спосіб діагностики, адже результат доступний протягом 30 хвилин після забору матеріалу. З його допомогою виявляються частинки білків, що лежать на поверхні вірусу - антигенів. Найчастіше вид тестування обирають для попереднього виявлення вірусу та негайного початку лікування, а також - для зняття із самоізоляції, перетину кордону, за необхідності масового обстеження.
Важливо знати, що, за умови призначення курсу лікування, повторний тест методом ПЛР проводиться обов'язково, для якісного підтвердження діагнозу.
ІФА-тест на антитіла M та G
Спосіб тестування, що дозволяє визначити перебування в активній стадії хвороби, а також наявність антитіл у разі підозри на легкий або безсимптомний перебіг хвороби.
Антитіла IGG до S-білку
За допомогою даного дослідження оцінюється потенційний рівень захисту організму після перенесеної хвороби або вакцинації, наявність специфічного імунітету до коронавірусу.

Зробити тест на Ковід зручно у Metrolab, адже:

  • аналізи проводяться «День у день», результат експрес-тесту доступний протягом 30 хвилин після забору біоматеріалу;
  • підсумковий бланк видається українською, російською та англійською мовами, з мокрими печатками та QR-кодом, підходить для перетину кордону, подорожей;
  • результати автоматично вносяться до «Дій вдома» для дострокового зняття з самоізоляції;
  • індивідуальний запис, відсутність черг, вигідна ціна;
  • медична лабораторія Metrolab пройшла верифікацію методики дослідження методом ПЛР SARS-CoV-2 та має акредитацію Центру громадського здоров'я України.

 Що потрібно для того, аби здати тест на covid?

  • за 4-5 годин до забору біоматеріалу не використовувати назальні краплі, не промивати та не полоскати носові ходи;
  • відмовитись від куріння, жувальної гумки та препаратів для розсмоктування за 3-4 години;
  • обрати відділення та записатися за телефонами, зазначеними у розділі «Контакти» або через онлайн-форму.
 Увага! Попередній запис на здачу ПЛР-тесту обов'язковий!