ПРО ЛАБОРАТОРІЮ

Як ми працюємо

Головна мета нашої роботи – ваша довіра!
Ми дотримуємося найвищих стандартів якості, достовірності та надійності не тільки на рівні проведення досліджень, а й у питаннях обслуговування! Ми орієнтуємося на потреби своїх клієнтів і керуємося тим, що висока якість роботи – це аксіома, а максимально оперативна та доступна допомога у вирішенні ваших проблем – наша місія!

Тому ми впровадили кілька автоматизованих систем, що дозволяють вам отримати комфортний сервіс та швидке обслуговування, а нам – наблизитися до технологічного лідерства!

Как сдать анализы?

 
Без предварительной записи
 
Записаться по телефону

1. Записуйтеся на аналізи On-line
Здавайте аналізи тоді, коли зручно вам! Ви можете заздалегідь записатися на необхідні медичні аналізи – досить вказати день, час і контактні дані. Ваша особиста інформація буде доступна тільки адміністратору, який зв’яжеться з вами, щоб уточнити нюанси візиту. Ми цінуємо своїх клієнтів і дбаємо про конфіденційність, тому не передаємо особисті дані третім особам!

 
Наличными в лаборатории
 
Платежной картой в лаборатории
 
На нашем сайте с помощью online-оплаты

Как оплатить анализы?

2. Сплачуйте аналізи безпосередньо на сайті
Додайте необхідні аналізи до замовлення за допомогою меню прайса на сторінці «Аналізи і ціни», заповніть реєстраційну форму й оплатіть вартість послуг. Ви можете самостійно скасувати замовлення у будь-який момент до настання дня здачі. Для повернення грошових коштів вам необхідно звернутися до наших адміністраторів будь-яким зручним способом.

Как получить результаты?

 
В лаборатории при повторном визите
 
На адрес электронной почты
 
В личном кабинете на нашем сайте

3. Отримуйте результати в особистому кабінеті на сайті
Особистий кабінет – це ваш інформативний простір, деу зберігаються всі результати проведених аналізів і відображається необхідна інформація про них – дати, терміни, вартість. Ви можете скористатися доступом до особистого кабінету в будь-який час і з будь-якого пристрою. Результати аналізів можна роздрукувати або відправити електронний варіант лікарю.

4. Отримуйте результати на ваш e-mail
Щоб отримати результати аналізів у вигляді листа на електронну пошту, вам навіть не обов’язково реєструватися на нашому сайті! Залиште адміністратору контактний e-mail, і лист з результатами буде автоматично вислано вам у день готовності досліджень!