Акції

Пакет аналізів «Здоров’я дитини»

Кожній матері важливо, щоби її дитина була здорова і щаслива! Щоб погане самопочуття не позначалося на успішності в школі і не затьмарювало дитячі роки!
Оцінити стан здоров’я дитини, попередити розвиток інфекційних хвороб і виявити паразитів можна за допомогою декількох аналізів. Відхилення від норми вкажуть на порушення, які можуть заважати повноцінному фізичному та інтелектуальному розвитку малюка.

Пакет аналізів «Здорова дитина» включає в себе наступні показники:

  1. Клінічний аналіз крові + мікроскопія.
  2. Клінічний аналіз сечі.
  3. Пакет «Антитіла до гельмінтів»
  4. Зішкріб на ентеробіоз.

Пакет «Здоров’я дитини» рекомендується здавати як з профілактичною метою (для моніторингу стану здоров’я дитини), так і у випадках:

  • вступу до дитячого садочка, школи;
  • записи в спортивні секції, басейн;
  • відправки в дитячий табір;
  • перед вакцинацією і щепленнями.

Клінічний аналіз крові визначає рівень гемоглобіну, лейкоцитів, еозинофілів. Результати аналізу дозволяють виключити наявність запальних процесів, алергії і глистової інвазії у дитини.

Клінічний аналіз сечі дає інформацію про стан нирок, сечовивідних шляхів і здоров’я в цілому.

Пакет «Антитіла до гельмінтів» дозволяє виявити антитіла до 6 типів найбільш поширених паразитів: Toxocara canis, антитіла IgG; Аскарид, антитіла IgG; Echinococcus granulosus, антитіла IgG; Trichinella spiralis, антитіла IgG, Opisthorchis felineus антитіла IgG і лямблії, антитіла сумарні.

Діти рідко дотримуються необхідних правил особистої гігієни і в молодшому віці (4-6 років) люблять досліджувати світ «на смак». Звичка гризти нігті, смоктати пальці, контакти з грунтом, піском, будь-якими предметами навколишнього середовища і тваринами- особливо збільшують ймовірність зараження паразитами (глистами).

Гельмінти, які поселяються в організмі, знижують імунітет дитини, можуть стати причиною алергічних реакцій, хронічних інтоксикацій і проблем з органами шлунково-кишкового тракту.

Зішкріб на ентеробіоз дозволить перевірити дитини на зараження острицями.

Батькам необхідно розуміти, що наявність глистів у дітей може проходити безсимптомно, і лабораторні аналізи – кращий спосіб виявити паразитів.

Вартість пакету без знижки: 870,00
Акційна вартість пакету: 566,00
Результати аналізів ви можете забрати особисто в нашій лабораторії або отримати на електронну пошту.
Дізнатися більше та записатися на сдачу аналізів за акційною ціною можна за телефонами:
0-800-404-300*
+38 050-207-33-22**
+ 38 057 719-20-39
*Дзвінки в межах України безкоштовні
**Дзвінки згідно тарифів вашого мобільного оператора