КОРИСНІ СТАТТІ

Зміцнюємо здоров’я напередодні осені

Осінь досить часто виступає причиною імунного збою. Саме в цю пору відбуваються зміни в організмі, що відображаються в лабораторних дослідженнях крові і рідини, що виділяється нирками. Дані аналізи у Харкові сьогодні можна здати без черги, економлячи час і сили. Тому не варто нехтувати можливістю скористатися одними з найважливіших й інформативних методів обстеження. Їх значимість важко перебільшити. Вони допомагають правильно і максимально комфортно пережити погодний стресовий період.

Зміцнюючи імунітет, головне — не перестаратися

У гонитві за ідеальним здоров’ям важливо правильно розрахувати можливості і оцінити стан свого організму. Адже існує низка протипоказань для найпоширеніших способів знаходження ефективного захисного механізму опору негативним факторам і захворюванням. наприклад:

  1. Заняття спортом. Коли йде загострення хронічного захворювання або починає розвиватися гострий запальний процес, про який людина довгий час може навіть не здогадуватися, сильні фізичні навантаження протипоказані. Тому необхідно знати які вправи можна поєднувати з рівнем здоров’я конкретної людини. Доктор проводить цілий ряд досліджень, після яких рекомендує пацієнту найбільш оптимальний варіант.
  2. Препарати для підвищення імунітету. У разі, якщо імунітет знаходиться на нормальному рівні, але його штучно стимулюють, неприємності зі здоров’ям скоро заявлять про себе численними симптомами. Не потрібно намагатися самостійно «піднімати імунітет». Необхідно обстежитися. Такі препарати підбирає тільки лікар, базуючись на результатах аналізів.
  3. Народні методи. З природними засобами також потрібно бути обережними. Вони можуть викликати не тільки алергічні реакції, але й серйозні хвороби. Можливість вживання повинна бути узгоджена з лікарем.
  4. Загартовування. При підборі режиму і виду загартовування, медик враховує стан здоров’я, вік і наявність різних особливостей організму пацієнта.

Загальний аналіз крові і загальний аналіз сечі — незамінна зброя у боротьбі з захворюваннями. Вони допомагають адекватно оцінити стан здоров’я людини, попередити і подолати численні проблеми.