Шановні відвідувачі! З 1 травня 2024 року! Медична лабораторія «МетроЛаб» тимчасово призупиняя свою діяльність! Дякуємо що Ви з нами!

Аналізи за напрямками

Показано з 1 по 15 із 159 (11 сторінок)

Здати аналізи в Харкові

Аналізи – вид лабораторної діагностики, що дозволяє за допомогою зібраного біоматеріалу визначити як загальний стан організму, так і виявити окремі захворювання на етапах їх розвитку.

Здати аналізи у Харкові за вигідною ціною у клініко-діагностичному центрі Metrolab

Медична лабораторія Метролаб надає широкий перелік послуг із клінічної лабораторної діагностики, що відповідає світовим стандартам якості.
Завдяки професіоналізму персоналу, вдалому розташуванню пунктів у багатьох районах міста Харкова – Київському, Шевченківському, на Салтівці та Олексіївці, новому високоточному обладнанню, обстежити організм можна швидко та доступно з повною впевненістю у достовірності отриманих висновків.

Серед досліджень, які виконує лабораторія Metrolab:

Багато медичних аналізів проводяться за допомогою методу ІХЛА (імунохемілюмінесцентного), який визначає наявність мінімальних концентрацій гормонів та онкомаркерів, чим вигідно відрізняється від інших доступних видів діагностики.
Лабораторія Метролаб гарантує швидкість отримання результатів завдяки автоматизації більшості процесів. Система високої точності, що використовується для досліджень в галузі біохімії, дозволяє за короткий термін  визначити стан організму за взятим біоматеріалом, і мати відповідь протягом 3 годин.
Перевага в тому, що отримати результати тестів можна в ту ж добу, оскільки більшість досліджень проводиться «день у день». Це зручно, якщо є необхідність здачі аналізів для підготовки до операційних втручань, виїзду за кордон або екстреної діагностики.

Лабораторія Metrolab запровадила автоматизовані системи, які створюють комфортний сервіс та належне обслуговування клієнтів

Можливість самостійного вибору часу та місця для здачі аналізів. Гарантовано, що дані замовлення залишаються конфіденційними.
  • Оплата на сайті
При формуванні кошика доступна підсумкова вартість процедур зі здійсненням онлайн-оплати. Повернення коштів у разі скасування замовлення відбувається будь-яким способом після звернення до адміністратора.
  • Отримання результатів без додаткового візиту
Після обробки біоматеріалу клієнт моментально отримує висновок на електронну пошту. Також є варіант самостійного контролю зданих аналізів в особистому кабінеті, де зберігаються дані. Доступ до нього можна отримати за допомогою мобільного пристрою або комп'ютера.
Своєчасна діагностика забезпечує ефективне стрімке одужання, адже часто порушення роботи організму визначаються під час регулярного щорічного обстеження та піддаються лікуванню.